BAŞARILARIMIZ   

  LGS BAŞARILARIMIZ    

LGS Türkiye Birinciliği
LGS İzmir Birinciliği

LGS 2021’de, sadece İzmir’den %0,01 – %1’lik dilimde 18, %1,01 – %2’lik dilimde 37, %2,01 – %5’lik dilimde 82, %5,01 – %1’0luk dilimde 158 öğrenci

LGS’de yüzdelik dilimlerde İzmir’de elde edilen rekorlar: %0.50, %0.52, %1.75, %1.78, %1.90, %2.25, %3.29, %4.15, %3.40. %6. %6.14, %7, %8, %9, %10, %11.2, %12.6 ve daha niceleri…

 

  YKS BAŞARILARIMIZ   

YKS İzmir Birinciliği
YKS Türkiye İkinciliği
YKS’de Türkiye 2., 5., 6., 9., 12., 13., 18., 26.’sı ve daha niceleri… İlk 1000’de 265 derece…

  İL VE TÜRKİYE DERECELERİMİZ    

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, Minikler Yüzme Müsabakaları, 50 metre sırtüstü – 100 metre sırtüstü kategorilerinde İl Birinciliği
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Kazanımları Konulu Resim Yarışması, İl Birinciliği
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Kazanımları Konulu Resim Yarışması, İlçe İkinciliği
İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İzmir Okullar Arası Minikler Yıldızlar Karate Müsabakası, İl Birincisi
İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Okullar Arası Masa Tenisi Müsabakası, Yıldızlar kategorisi, İl İkinciliği
İstanbul Teknofest Havacılık ve Uzay ve Teknoloji Festivali, Afet Yönetimi Kategorisi, Finalistlik
Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Buca Cumhuriyet Koşusu, Genç B kategorisi, İlçe Birinciliği
Türkiye Kick Boks Federasyonu, Light Contact Kick Boks Yarışması, Gençler B Grubu İl Birinciliği
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Resim Yarışması, İlçe Birinciliği, İlçe Üçüncülüğü
İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir Ortaokul Bilim Olimpiyatları Öğrenci Seçme Sınavı, Finalistlik
Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu, Wushu Kungfu Şampiyonası, Türkiye Üçüncülüğü
Türkiye Yüzme Federasyonu, Anadolu Yıldızları Yüzme Müsabakası, üç dalda Türkiye Birinciliği
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası’nda, 13 Yaş Erkekler kategorisinde dört dalda iki üçüncülük, bir dördüncülük, bir beşincilik
Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Coşkusu Resim Yarışması, Üçüncülük
Türkiye Yüzme Federasyonu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Yüzme Müsabakası, kelebek ve serbest yüzüş dallarında iki birincilik
 U21 Gençler Eskrim Türkiye Şampiyonası, Birincilik
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen Kod Ödülleri’nde, Dijital Oyun Fikri kategorisinde Türkiye Birinciliği
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen İzmir Bilim Olimpiyatı Eğitimi Seçme Sınavı’nda beş derece
Türkiye Dans Sporları Federasyonu, Türkiye Kupası, Yıldızlar 1. Solo Latin Kategorisi Türkiye Birinciliği
Okullar Arası Tekvando Müsabakası, 45 kiloda İzmir Üçüncülüğü
Okullar Arası Türkiye Şampiyonası, 400 metre serbest stilde Türkiye İkinciliği
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 100 Metre Kelebek Dördüncülüğü
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 50 Metre Serbest Stil Üçüncülüğü
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 100 Metre Serbest Stil Üçüncülüğü
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 50 Metre Kurbağalama İkinciliği
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 100 Metre Kurbağalama Dördüncülüğü
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 200 Metre Kurbağalama Dördüncülüğü
Yüzme Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları, 200 Metre Kelebek İkinciliği
Okul Sporları Eskrim Şampiyonası, Küçükler Flöre, İzmir İkinciliği
Okul Sporları Eskrim Şampiyonası, Gençler Flöre, İzmir İkinciliği
Okul Sporları Eskrim Şampiyonası, Gençler Flöre, İzmir Üçüncülüğü
Okul Sporları Eskrim Şampiyonası, Gençler Epe, İzmir Üçüncülüğü
4. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası, Q-Bitz, İlçe Üçüncülüğü
4. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası, Pentago, İlçe İkinciliği
İzmir Okullar Arası Artistik Cimnastik İl Şampiyonası, Küçükler, Takım Birinciliği
İzmir Okul Sporları Artistik Cimnastik İl Şampiyonası, Küçükler, İkincilik
100. Yıl Kupası Türkiye Şampiyonası, Solo Yarışmaları, Yıldızlar Latin Kategorisi Türkiye Şampiyonluğu
100. Yıl Kupası Türkiye Şampiyonası, Solo Yarışmaları, Minikler 2 Latin Kategorisi Beşinciliği
İzmir Okul Sporları Makaralı Yay Genç Erkekler Şampiyonası, İzmir Şampiyonluğu
Afyonkarahisar Merkez Selçuklu İlkokulu, Selçuklu İlkokulu İlkokullar Arası 2. Ulusal Online Kodlama Yarışması 2022, 3 katılım belgesi
Çiğli Kaymakamlığı, 23 Nisan Satranç Turnuvası, Küçükler Kategorisi Turnuva Birinciliği; Yıldızlar Kategorisi Turnuva Birinciliği, İkinciliği Dördüncülüğü; bireysel sıralamada Turnuva Üçüncülüğü ve Beşinciliği
16. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri İzmir Bölge Yarışması, Matematik İkinciliği
Türkiye Arena Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası, 800 metre ve 1500 metre serbest branşında Türkiye Yedinciliği ve 200 metre serbest branşında Türkiye 14.lüğü 
İzmir Yıldız Erkekler müsabakalarında; atletizmde 60 metre müsabakasında Dördüncülük, uzun atlamada Beşincilik
Sınav Kolejleri “Diktiğim Çiçeği Bul”, Türkiye Üçüncülüğü 

MSÜ BAŞARILARIMIZ

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’nda (2022-MSÜ) 116 netle İzmir rekortmenliği
Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’nda (2022-MSÜ) başarı dereceleri:

110 – 116 arası net: %24
100 – 109 arası net: %42
80 – 99 arası net: %22
79 ve altında net: %12

  ULUSLARARASI DERECELERİMİZ    

Birleşmiş Milletler’in öğrenciler seviyesindeki simülasyonu olarak tanınan MUN organizasyonunda 5 Takdir Ödülü, 3 Onur Ödülü, 1 En İyi Temsilci / Delege Ödülü
World Scholar’s Cup (WSC, Dünya Bilginler Kupası), bireysel ve takım yarışmaları, 56’sı gümüş, 29’u altın olmak üzere toplam 85 madalya
Globed İngilizce Yarışması, Türkiye Üçüncülüğü
Amerika’da düzenlenen Future Problem Solving Program International (FPSPI) Yarışması’nda Dünya Birinciliği
Uluslararası Online STEM Olimpiyatları, iki altın madalya, iki gümüş madalya, iki bronz madalya
Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda, Kadınlar 800 metre Serbest Stil’de Avrupa İkincliği
Endonezya’da düzenlenen International Kids Conference’ta, Olağanüstü Performans Ödülü
Tennis Europe U12 Soul Cup Cat.1 Turnuvası’nda, teklerde finalistlik, çiftlerde şampiyonluk
Uluslararası Caribou Matematik Yarışması, Türkiye ve Dünya Birinciliği