ASİST NEDİR?

ASİST(Akademik Takip Sistemi), öğrencilerin eğitim süreçlerini yapay zeka tabanlı takip etme programıdır.. İzmir Sınav Eğitim Kurumlarına özel olarak tasarlanan ASİST, Sınav Eğitim Kurumlarının alt yapısını da kullanarak canlı ders platformları, yüz binlerce soru ve çözümleri, online deneme sınavları ile rehberlik ve mentör takip sistemi gibi bir çok özelliği barındırmaktadır.

ASİST İ KİMLER KULLANABİLİR?

İzmir Sınav Eğitim Kurumlarına kayıtlı olan Anaokulu 4,5 ve 6 yaş, İlkokul 1,2,3 ve 4. sınıflar, Ortaokul 5,6,7 ve 8. Sınıflar, Anadolu ve Fen Liseleri 9,10,11 ve 12. Sınıflar ile Sınav Kurslarda eğitim gören tüm öğrencilerimiz kullanabilmektedir.
Her öğrenci için ayrı planlanan sistem sayesinde tüm öğrencilerimiz aradığı eğitimi buradan bulabilecektir.

YÜZBİNLERCE İÇERİK

Okullarımız için MEB müfredatı planlarına göre her sınıf düzeyinde oluşturulmuş geniş ders içerikleri, 8 ve 12. Sınıflar için Sınavlara Hazırlık Sistemi, kurs ve okullarımız için kişiye özgü takip sistemi ile öğrencilerimiz zengin konu anlatımı, yüzlerce soru çözümü, binlerce soru ile çalışmalarına hızlanarak devam edecektir.

#EVDEKAL EKSİK KALMA !

Eğitimimizin temel dayanağı olan TAM ÖĞRENME sistemine uygun olarak derslerin tekrar izlenebilmesi, kavranamamış konular hakkında tekrarlanan sorular ve çözümleri sayesinde sınırsız eğitim içeriği.

KAZANMAK SENİN DE HAKKIN

Yüzbinlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Sınav Eğitim Kurumları profesyonel alt yapı ve tecrübesi ile öğrencilerinin ders takiplerini yapar ve sistematik olarak hedeflerine ulaşmalarını sağlar. Bu kapsamda eğitim veren seçilmiş yüzlerce öğretmenimiz, her bir öğrencimizi ayrı ayrı takip eder.

ASİST ANALİZLİ RAPORLAMA

Sınav komisyonlarımızın belirlediği sonuçlar ve analizler doğrultusunda öğrencilerin eksikleri belirlenir. Bu kapsamda her bir öğrecimizin tekrar etmesi gereken konular, günlük çözmesi gereken sorular, kazanım eksikleri ve bunların çözüm yollarının oluşturulması sağlanır. Eksik dersler gerek online(canlı) dersler gerekse video ders platformlarımız sayesinde kavratılır. Bu konuların tekrar ölçümlerinde (online sınavlar) oluşan sonuçlar doğrultusunda yeni yol haritaları oluşturulur. Eksikler devam ediyorsa yeni çalışma planlanır, devam etmiyorsa yeni konuya geçiş sağlanır.